UNITED DAFT PUNK FAMILY
POWIĘKSZ INTERNETOWĄ SPOŁECZNOŚĆ POLSKICH FANÓW DAFT PUNK!

Co myślisz o filmie? 7i17usm5lcsxxsmzg

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DAFTPUNK.PL!
UNITED DAFT PUNK FAMILY
POWIĘKSZ INTERNETOWĄ SPOŁECZNOŚĆ POLSKICH FANÓW DAFT PUNK!

Co myślisz o filmie? 7i17usm5lcsxxsmzg

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DAFTPUNK.PL!
UNITED DAFT PUNK FAMILY
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Polskie
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co myślisz o filmie?

Go down 
+5
Zonkil9
Hamlet Flynn
Inez
DreadRock
walashnikov
9 posters
AutorWiadomość
walashnikov
Admin
walashnikov


Male Liczba postów : 619
Age : 33
Skąd : Warszawa//Płock
Registration date : 14/02/2009

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime02.02.12 13:18

Jako, że Daft Punk wziął udział w promocji i tworzeniu tego filmu to myślę, że taki temat na tym forum jest czymś jak najbardziej wskazanym Wesoły Dzielcie się tutaj swoimi opiniami/spostrzeżeniami dot. filmu.

Mi się osobiście film nie podobał(tylko muzyka była bardzo dobrze dopasowana Very Happy), ale chyba tylko dlatego, że nie lubię sci-fi. Inna sprawa, że efekty specjalne robiły wrażenie.

P.S. Wiem, że spóźniłem się dobry rok z przygotowaniem tego wątku - wybaczcie Wesoły
Powrót do góry Go down
http://www.walashnikov.wordpress.com
DreadRock

DreadRock


Male Liczba postów : 22
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz
Registration date : 28/01/2012

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime02.02.12 20:23

Tylko soundtrack, efekty i Jeff Bridges na plus. 3D w kinie było całkiem całkiem. Miło się oglądało, ale jeśli chodzi już o samą trość Tron to zwykła hollywoodzka papka.
Powrót do góry Go down
https://www.facebook.com/UnbornSuffer
Inez

Inez


Female Liczba postów : 52
Age : 28
Skąd : Płock
Registration date : 13/02/2011

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime03.02.12 20:11

No ja do plusów dodałabym jeszcze te efekciarskie motocykle, bo na prawdę robią wrażenie, nie tylko na filmie. I zdecydowanie klimat w jakim jest utrzymany film. Niestety poza tym nie widzę już nic ciekawego poza rzeczami, które zostały już wyżej wymienione. Szkoda, może jak by poprawić trochę scenariusz, coś by z tego wyszło.
Powrót do góry Go down
Hamlet Flynn

Hamlet Flynn


Male Liczba postów : 64
Age : 30
Skąd : Łódź
Registration date : 26/10/2011

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime03.02.12 23:40

Hmm…co mogę powiedzieć o TRONie…jeden z najzajebistszych filmów wszechczasów…efekty mega , muzyka mega , scenerie , gra aktorska i pomysłowość mega ( w końcu niby czasy teraźniejsze a jednak jak futurystyczna wizja ). Jestem wręcz maniakiem filmu Mruga Inez - o tych motorach ( światłocyklach inaczej ) mógłbym Ci się rozpisać na trochę i jeszcze ciut ale sądze że nie zaciekawiłoby Cię to Mruga tak czy siak - Joseph Kosinski odwalił kawał solidnej roboty moim zdaniem Wesoły
Powrót do góry Go down
Zonkil9

Zonkil9


Male Liczba postów : 42
Age : 27
Skąd : Daft Club
Registration date : 29/01/2012

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime05.02.12 19:01

Jak dla mnie - na pewno tysiąc razy lepszy od Avatara.
Powrót do góry Go down
rathaw_wasqa

rathaw_wasqa


Male Liczba postów : 4
Age : 28
Skąd : Śląsk/Rybnik
Registration date : 01/02/2012

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime09.02.12 22:09

Jedynym minusem jak dla mnie był właśnie prosty scenariusz. Gdyby fabuła była bardziej... zakręcona, byłoby już idealnie (dobra, dosyć wybrzydzania).
Stworzenie tego świata TRON musiało być nie lada wyczynem (no bo w końcu w większości filmu akcja na tle komputerowym Wesoły ), ale nie można nie lubić tych świecących ulic, budynków, pojazdów czy zwłaszcza strojów bohaterów Guy-Man
... oraz świetnego soundtracku i + dla filmu bo DP w nim występowali Wesoły


P.S. Ma być jakiś serial: "TRON Uprising" w tym roku, ale chyba nie w Polsce, poza tym mało o nim informacji confused Neutral
Powrót do góry Go down
daftfan
Admin
daftfan


Male Liczba postów : 1020
Registration date : 12/09/2011

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime15.12.12 12:18

Czy ktoś widział część pierwszą - Tron z roku 1982??
Ja widziałem i jak na tamte czasy efekty wybitne, a w dzisiejszych trochę zabawne.. Natomiast fabularnie film na pewno wydaje się ciekawszy od sequela..
3D drugiej części nie było takie uderzające, a to prawdopodobnie ze względu na przewagę ciemności, ktoora utrudniała wyrażenie głębi.. Legacy na pewno zasługuje na 10/10 ze względu na muzykę ;] - kompletna, idealna pod względem spoojności z klimatem obrazu..
Ogoołem film mnie nie zachwycił.. Tymczasem już wiadomo coś więcej o części trzeciej =]

http://www.imdb.com/news/ni42837492/
Powrót do góry Go down
Catz

Catz


Female Liczba postów : 137
Age : 25
Skąd : Dolice//Szczecin
Registration date : 04/12/2012

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime15.12.12 15:36

O TRONie powiem, że wszystko oprócz scenariusza na 5+. Wszystko takie prosto linijne, od razu wiadomo co się mniej-więcej stanie. Ale nie narzekajmy tongue Soundtrack idealny, po prostu cudeńko Very Happy
Powrót do góry Go down
Inez

Inez


Female Liczba postów : 52
Age : 28
Skąd : Płock
Registration date : 13/02/2011

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime15.12.12 16:45

Ja oglądałam pierwszą część. Hmmm, lubię ją, ale trzeba przyznać, że efektami oczywiście nie dorównuje dwójce ;p Mimo to ten film ma swój urok, co nie zmienia faktu że jednak wolę sequel.
Powrót do góry Go down
Hamlet Flynn

Hamlet Flynn


Male Liczba postów : 64
Age : 30
Skąd : Łódź
Registration date : 26/10/2011

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime15.12.12 17:45

Ja też widziałem TRONa z 1982 - jak na tamte czasy fenomenalny film , efekty nie są złe ( patrząc dzisiaj ). Świat Tron Legacy i obszar wokół jest troche bardziej rozbudowany niż myślicie - nie da sie tego zawrzeć w jednym filmie ale jakby zacząć grzebać to sporo ciekawostek można znaleźć Very Happy. w sequelu jest pełno nawiązań do pierwszej części - chociażby sam Steven Lisberger jest barmanem w End of Line Club Very Happy no Trona trzeba obejrzeć żeby mieć pełen widok na Legacy - takie moje skromne zdanie Wesoły
Powrót do góry Go down
Firefly
Moderator
Firefly


Male Liczba postów : 518
Age : 29
Skąd : Gdańsk
Registration date : 16/12/2010

Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime16.12.12 20:17

Oglądałem oba, oba dobre, nie urywają dupy ale zdecydowanie odstają od przeciętnych tytułów, chociażby efektami. Co najśmieszniejsze (i najbardziej denerwujące) żadna z części nie dostała Oscara za efekty specjalne, mimo iż obie na to zasługują.
Pierwsza została uznana za oszustwo z racji tego, że użyto do niej komputerów (!) a druga... no cóż, nasze staruszki z Akademii najwyraźniej wolą twory pokroju Transformersów Michael'a "Więcej Wybuchów" Bay'a.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co myślisz o filmie? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślisz o filmie?   Co myślisz o filmie? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co myślisz o filmie?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
UNITED DAFT PUNK FAMILY :: Daft Punk :: Filmy i teledyski-
Skocz do: